top of page

Badania ankietowe o dwujęzyczności dla Universytetu Oxford

Drodzy Rodzice/Opiekunowie


Chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w badaniu ankietowym dotyczącym pomocy dzieciom dwujęzycznym (EAL - English Additional Language) przeprowadzanym przez wydział Edukacji Uniwersytetu w Oxfordzie.


W ankiecie jesteśmy proszeni o podzielenie się naszymi wątpiwościami odnośnie jak najlepiej pomagać dzieciom dwujęzycznym jak np.


'Czy lepiej czytać z dzieckiem książki w języku ojczystym czy w języku angielskim?'.


Naukowcy przygotowali filmik z wyjaśnieniem i pełną instrukcją jak najlepiej wypełnić ankiete:


A samą ankietę można znaleść klikając na poniższy link:Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie, gdyż im więcej badań tym więcej solidnej wiedzy i materiałów edukacyjnych, aby pomóc naszym dzieciom jak najszybciej osiągnąć pełen potencjał.


Dziękujemy!

Comments


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page