top of page

Wciąż działamy

Drodzy Rodzice


Mamy nadzieję, że wszyscy Państwo oraz Dzieci jesteście zdrowi i macie się dobrze. W pierwszych słowach, chcielibyśmy przeprosić za zwłokę w komunikacji. Podjęcie decyzji o całkowitym zawieszeniu zajęć (poza klasą GCSE) w semestrze letnim nie było łatwe, jednak najrozsądniejsze w naszej obecnej sytuacji. Do końca czerwca planujemy zwrot kosztów rodzicom, którzy uiścili opłatę całoroczną. Obecnie dokonujemy wyliczeń (włącznie z rozliczeniem depozytów), które muszą być sprawdzone przez księgową oraz ustalamy proces zwrotów, o którym poinformujemy Państwa już wkrótce. Pomimo, że sobotnie cotygodniowe zajęcia zostały zawieszone, to serce szkoły nadal bije. Wszyscy bardzo tęsknimy za naszymi podopiecznymi z nadzieją, że i dzieci tęsknią choć trochę za Polską Szkołą. Dlatego też, od najbliższej soboty rozpoczynamy cykl spotkań na Facebookowej stronie szkoły “Sobota z pięknym słowem”, podczas których Panie nauczycielki będą czytały teksty lub fragmenty z wybranych przez siebie lektur. Bardzo serdecznie zapraszamy.


Przypominamy również o tegorocznym WIERSZOWISKU. Zachęcamy do wzięcia udziału.


Pod koniec czerwca mamy nadzieję rozpocząć zapisy na nowy rok szkolny 2020/21. Na chwilę obecną wciąż jest zbyt wiele niewiadomych, by zaplanować kolejny rok, który jak wiemy będzie niósł ze sobą nowe wyzwania. Dlatego też pracujemy nad sprawdzaniem różnych opcji i możliwości kontynuacji nauczania. Ostateczne decyzje zostaną podjęte po uzyskaniu większej ilości informacji i wytycznych związanych z nowym rokiem szkolnym. Bardzo możliwe, że przed ich podjęciem poprosimy Państwa o opinie w tej sprawie, w formie krótkiej ankiety. Do sprawnego funkcjonowania szkoły ciągle potrzebna jest pomoc wielu osób, które chciałyby się zaangażować w jej prowadzenie. Dlatego bardzo prosimy o kontakt wszystkich, którzy byliby w stanie poświęcić trochę czasu, umiejętności i serca.


W tej i innych sprawach prosimy o kontakt mailowy info@polskaszkolaportsmouth.co.uk

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page