top of page

Zajęcia w szkole zawieszone do odwołania

Drodzy Rodzice Piszemy do Was w związku z dnia na dzień pogarszającą się sytuacją pandemii koronawirusa Covid-19. Biorąc pod uwagę obecne okoliczności, z przykrością zawiadamiamy, że Zarząd Polskiej Szkoły postanowił od soboty 21 marca zawiesić dalsze zajęcia. Uważamy, że jest to najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę najnowsze wytyczne rządu Wielkiej Brytanii. Na obecną chwilę najważniejsze wytyczne rządowe obejmują: • Każdy powinien unikać spotkań i zatłoczonych miejsc, takich jak puby, kluby i teatry • Każdy powinien pracować z domu, jeśli może • Zaprzestać wszelkich „niepotrzebnych” wizyt u przyjaciół i krewnych, w domach opieki • Szkoły dzienne pozostają na obecną chwilę otwarte. Chociaż szkoły w Wielkiej Brytanii nie zostały zamknięte, my nie jesteśmy zdefiniowani jako szkoła, ale jako organizacja charytatywna i działamy niezależnie od brytyjskiego sektora edukacji. Decyzja o zawieszeniu zajęć jest odpowiedzią na najnowsze środki ostrożności i własną ocenę ryzyka (np. niska frekfencja w zeszłym tygodniu, próba uniknięcia gromadzenia się w dużych skupiskach, obawy rodziców i personelu itp.). Na obecną chwilę nie jesteśmy pewni, kiedy zajęcia szkolne zostaną wznowione, ale będziemy Państwa informować o wszelkich wydarzeniach. Prosimy o cierpliwość w tej sprawie, ponieważ jest to ciągle zmieniająca się sytuacja, a nasza zdolność do reagowania na każde zapytanie lub wątpliwości jest ograniczona. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby wszelkie dalsze zmiany lub nowe propozycje były wdrażane w terminie i profesjonalnie. W celu utrzymania naszego zaangażowania wobec Państwa i dzieci Panie nauczycielki prześlą Państwo materiały do przerobienia w domu. Panie nauczycielki będą indywidualnie komunikowały się z Państwem. Klasa GCSE będzie kontynuowana drogą online i uczniowie zostaną powiadomienie o szczegółach wkrótce. Chcielibyśmy się również podzielić z Państwem pakietem materiałów edukacyjnych online, z których dzieci mogą korzystać.


Prosimy kliknąć na link do materiałów edykacyjnych TUTAJ oraz do informacji o konkursach TUTAJ. Rozumiemy, że jak z jednej stron jest to zupełna konieczność, to jednak z drugiej strony jest to dla nas wszystkich trudna i niedogodna sytuacja. Skontaktujemy się z Państwem ponownie we właściwym czasie. Z poważaniem Dyrekcja i Zarząd Polskiej Szkoły w Portsmouth


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page