top of page

Agenda walnego zebrania członków szkoły

W sobotę 29 lutego, o godzinie 13:10, po zakończonych zajęciach, w bibliotece na piętrze, odbędzie się coroczne walne zebranie członków szkoły.


Podczas zebrania zostanie przedstawiony raport finansowy szkoły oraz odbędzie się głosowanie na członków zarządu. Poniżej zamieszczona jest Agenda Zebrania - zarówno w języku polskim, jak i angielskim.Szukamy osób, które chciałyby zaangażować się w działalność szkoły aby pomóc w jej lepszym funkcjonowaniu oraz rozwoju. Prosimy o przeczytannie listu od obecnego prezesa pana Ryszarda Wiczkowskiego:Prosimy o zgłaszanie kandydatur na główe funkcje w zarządzie (prezesa, sekretarza, skarbnika) bądź działaczy zarządzu szkoły przez złożenie wypełnionego formularza z nominacją kandydatury. Formularz i deklaracja dostępne do ściągnięcia po kliknięciu na link:
Formularz wraz z deklaracją można składać u dyrekcji szkoły lub przesłać na skrzynkę mailową info@polskaszkołaportsmouth.co.uk do 29 lutego 2020 do godziny 10:00.


Wszystkich rodziców zapraszamy do wzięcia udziału w corocznym spotkaniu naszej organizacji!


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page