top of page

Wycieczka na "Koziołka Matołka Przygody z Syreną" - informacje

Już w sobotę, 30 listopada, długo wyczekiwana wycieczka na spektakl "Koziołka Matołka Przygody z Syreną", w reżyserii Sławomira Goudyn, wystawiany przez Teatr Syrena w Londynie w budynku POSK'u przy King Street.

Osoby, które zapisały się na wyjaz, proszone są o stawienie się o godzinie 13:00 przy głównym wejściu do Ark Dickens Primary Academy przy ulicy Turner Road, PO1 4PN. Jedziemy dwoma autokarami. Spektakl rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa około 90 minut z jedną 15 minutową przerwą. Wyjazd z Londynu przewidywany jest około godziny 18:00 z dojazdem do Portsmouth około godziny 20:00. O dokładnym czasie powrotu będziemy informować na bierząco w dniu wycieczki (smsowo oraz na stronie FB).

Prosimy by dzieci miały ze sobą lunch wystarczający na 7 godzinny wyjazd.

Wszystkich rodziców, których dzieci mają problem z podróżowaniem prosimy o uświadomienie organizatorów wycieczki oraz o zadbanie by w odpowiednim czasie podać dziecku tabletkę przeciw chorobie lokomocyjnej.

Rodziców jadących na wycieczkę prosimy o przestrzeganie instrukcji organizatorów wycieczki i nie oddalanie się samodzielne od grupy.

Nie gwarantujemy wizyty w księgarni, jeśli jednak nadaży się taka sposobność, być może z niej skorzystamy (dzieci zawsze proszą o wizytę w księgarni). Prosimy mieć to na uwadze i przekazać dzieciom jakieś pieniążki na ewentualny drobny wydatek (Prosimy jednak nie obiecywać zakupów).

Dzieci jadące na wycieczkę NIE przychodzą rano na zajęcia szkolne! Natomiast dzieci nie jadące na wycieczkę mają łączone zajęcia w szkole. NIE MA jednak ZAJĘĆ DODATKOWYCH.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie wyjazdu prosimy o telefon bądź wiadomość tekstową na szkolny numer telefonu 07447911300 lub mailowo info@polskaszkolaportsmouth.co.uk.

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page