top of page

Szalone Mikołajki 2019

Zapraszamy na naszą coroczną ZABAWĘ MIKOŁAJKOWĄ z DJ Karo. BILETY dostępne w polskich sklepach w Portsmouth (MAYA, JAGODA, KUBUŚ) od czwartku 21.11. W polskiej szkole sprzedaż w sobotę 23.11. Prosimy mieć na uwadze, że liczba biletów jest ograniczona a bilety wyprzedają się dość szybko - więc kto pierwszy ten lepszy!

Jak co roku planujemy dużą LOTERIĘ FANTOWĄ, z której zysk w całości zostanie preznaczony na potrzeby szkoły. Będziemy mieli dla Państwa bardzo atrakcyjne nagrody. Wciąż szukamy osób, które chciałyby uatrakcyjnić loterię przekazując na nią fany w postaci nagród rzeczowych lub bonów zakupowych na towary lub usługi. Pełna lista sponsorów zastanie zaprezentowana tuż przed zabawą. Bilety można kupować w szkole lub podczas zabawy. Zapraszamy do wczesnego zakupu biletów na loterię, gdyż w zeszłym roku osoby czekające do ostatniej chwili nie zdążyło zakupić losów.

Zapraszamy do zabawy!

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page