Szalone Mikołajki 2019

21.11.2019

Zapraszamy na naszą coroczną ZABAWĘ MIKOŁAJKOWĄ z DJ Karo.

BILETY dostępne w polskich sklepach w Portsmouth (MAYAJAGODAKUBUŚ) od czwartku 21.11. W polskiej szkole sprzedaż w sobotę 23.11. Prosimy mieć na uwadze, że liczba biletów jest ograniczona a bilety wyprzedają się dość szybko - więc kto pierwszy ten lepszy!

 

Jak co roku planujemy dużą LOTERIĘ FANTOWĄ, z której zysk w całości zostanie preznaczony na potrzeby szkoły. Będziemy mieli dla Państwa bardzo atrakcyjne nagrody. Wciąż szukamy osób, które chciałyby uatrakcyjnić loterię przekazując na nią fany w postaci nagród rzeczowych lub bonów zakupowych na towary lub usługi. Pełna lista sponsorów zastanie zaprezentowana tuż przed zabawą. Bilety można kupować w szkole lub podczas zabawy. Zapraszamy do wczesnego zakupu biletów na loterię, gdyż w zeszłym roku osoby czekające do ostatniej chwili nie zdążyło zakupić losów.

 

Zapraszamy do zabawy!

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archiwum
Please reload

Follow Us
RSS Feed

© 2018 by Polska Sobotnia Szkoła PORTSMOUTH              REGISTERED CHARITY NUMBER 1159555

  • w-facebook