Legitymacje szkolne

24.10.2019

Z końcem września skończyła się ważność wystawionych w zeszłym roku legitymacji szkolnych. Osoby zainteresowane przedłużeniem dokumentu bądź jego wyrobieniem prosimy o złożenie wniosku do soboty 9 listopada (pierwsza sobota po feriach). Osoby przedłużające legitymacje proszone są o załączenie wcześniej wydanego dokumentu do składanego wniosku.

 

Wniosek o legitymacje lub jej przedłużenie można ściągnąć klikając na link:​  WNIOSEK. (wniosek należy wydrukować na jednej kartce, wybierając drukowanie obustronne). Wniosek będzie można również pobraćw szkole.

 

Informujemy, że konsulat nie rozpatruje wniosków indywidualnych, dlatego też bardzo prosimy o złożenie podania w wyznaczonym terminie, gdyż nie będzie możliwości złożenia wniosku w poźniejszym terminie.

 

Więcej informacji na stronie Ambasady:

 

https://londyn.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/komunikaty/uprawnienia_do_znizek_dla_dzieci_i_mlodziezy?channel=www

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archiwum
Please reload

Follow Us
RSS Feed

© 2018 by Polska Sobotnia Szkoła PORTSMOUTH              REGISTERED CHARITY NUMBER 1159555

  • w-facebook