top of page

” Koziołka Matołka Przygody z Syreną” - zapisy na wycieczkę

Już tradycyjnie jesienną porą organizujemy dla dzieci wycieczkę do teatru w Londynie która odbędzie się w sobotę 30 listopada. Teatr Syrena wystąpi na sceine teatru w POSK-u (238-246 King St, Hammersmith, London W6 0RF) i zaprezentuje spektakl "Przygody Koziołka Matołka" w reżyserii Sławomira Gaudyn.


Koszt wycieczki to koszt biletu i wynosi £10, które należy wpłacić na konto szkoły z imieniem i nazwiskiem dziecka w referencji. Przewidywany wyjazd z Portsmouth o godzinie 13:30, a powrót przewidywany jest na godzinę 20:00. Dzieci ponieżej 4 lat mogą wziąć udział w wycieczce WYŁĄCZNIE z rodzicem jednak to będzie zależało od ilości wolnych miejsc. Również dzieci 4-letnie, dla których taka wycieczka mogłaby okazać się trudna prosimy o jej rozważenie.


Jeśli pragną Państwo, aby syn/córka wziął(a) udział w wycieczce prosimy o wypełnienie formularza (w formularzu będzie można zadeklarować czy dziecko może jechać bez opieki czy wyłącznie pod opieką rodzica). Aby wypełnić formularz kliknij TUTAJ.


Dzieci, które nie pojadą na wycieczkę będą miały łączone zajęcia w szkole.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt w najbliższą sobotę.


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page