Spotkanie 'Hate Crime Awareness'

8.10.2019

Rodzicu!

Jesteś zaniepokojony(a) wzrostem przestępczości związanej z uprzedzeniami w stosunku do grup etnicznych? Ktoś kogo znasz doświadczył przykrości z powodu swojego pochodzenia? A może sam(a) masz przykre doświadczenia? Czy wiesz co to jest “Hate Crime”? Czy znasz różnicę miedzy przestępstwem, występkniem a obrazą? Czy wiesz co mówi prawo? Czy wiesz jak i gdzie zgłosić przypadki przemocy? Czy wiesz, że istnieje pomoc dla ofiar przemocy? Czy wiesz gdzie jej szukać?

 

Przyjdź. Posłuchaj. Porozmawiaj. Dowiedz się.

 

W sobotę 12 października o godzinie 10:00

w sali gimnastycznej

zapraszamy na spotkanie informacyjne 

“Zbrodnia Nienawiści”

 

Więcej informacji o organizatorach spotkania oraz pomocy jaką oferują można znaleźć pod poniższymi linkami:

 

http://www.eeac.org.uk/#/

https://www.facebook.com/EastEuropeans/

Ulotka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archiwum
Please reload

Follow Us
RSS Feed

© 2018 by Polska Sobotnia Szkoła PORTSMOUTH              REGISTERED CHARITY NUMBER 1159555

  • w-facebook