top of page

Dzień Otwarty - 6 lipca, godzina 12:00

Drodzy Rodzice

Ze względu na bardzo dużą ilość nowych zgłoszeń do Polskiej Szkoły, jak również duże zainteresowanie zapisami dzieci młodszych niż 4 lata, rozważamy otwarcie, w przyszłym roku szkolnym, nowej klasy dla dzieci w wieku 3-4 lata. Plany otwarcia nowej klasy są dopiero w fazie zamysłów i sprawdzania możliwości. Przed podjęciem decyzji chcielibyśmy dać Państwu, dzieciom oraz nam okazję do poznania się i porozmawiania. Dlatego w najbliższą sobotę 6 lipca o godzinie 12:00, zapraszamy dzieci w wieku 3 i 4 lata wraz z rodzicami na Dzień Otwarty. Krótkie pokazowe zajęcia poprowadzi Pani Irmina, obecna nauczycielka najmłodszej grupy.

Serdecznie zapraszamy.

Adres szkoły dostępny jest pod linkiem: https://www.polskaszkolaportsmouth.co.uk/kontakt

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page