Wycieczka szkolna do Butser Ancient Farm - informacje.

8.6.2019

W sobotę 15 czerwca spotykamy się punktualnie o godz. 9.00 pod szkołą Ark Dickens Primary School przy Turner Rd, Portsmouth PO1 4PN.

Jedziemy do Butser Ancient Farm: http://www.butserancientfarm.co.uk/ .

Prosimy o przygotowanie dla dzieci lunchu najlepiej w małym plecaku, który dzieci będą mogły mieć ze sobą. Przerwa lunchowa będzie ok godziny 12 - 12.30.

Dzieci będą mogły odwiedzić sklepik na terenie farmy. Będą tam różne produkty w cenie 50p - £3.

Prosimy sprawdzić prognozę na dzień wycieczki - w razie deszczu zalecamy ubrania przeciwdeszczowe i gumowce oraz zapasową torebkę i buty na zmianę, abyśmy nie wchodzili do autokarów w zabłoconych butach, w przypadku słonecznej pogody prosimy zaopatrzyć dzieci w krem przeciwsłoneczny i czapkę.

Na czas lunchu dzieci mogą mieć ze sobą przybory do pisania lub rysowania.

Przewidywany powrót ok godziny 15.30. O zmianach będziemy informować na profilu szkoły na Facebooku oraz przez SMS.

UWAGA! W DNIU WYCIECZKI NIE BĘDZIE ZAJĘĆ LEKCYJNYCH W SZKOLE. DZIECI, KTÓRE NIE JADĄ NA WYCIECZKĘ TEGO DNIA NIE PRZYCHODZĄ DO SZKOŁY.