Wierszowisko 2019

8.6.2019

Oto wspaniałe dziewczynki, które wzięły udział w eliminacjach do tegorocznego Wierszowiska. Jury było zachwycone wszystkimi wystąpieniami, jednak musiało podjąć trudną decyzję i wybrać dwie interpretacje wierszy, które zostaną zaprezentowane na londyńskim finale poezji.

 

W niedzielę 9 czerwca Zosia Zarych oraz Jagoda Kurakowska będę reprezentowały naszą szkołę na scenie teatru w londyńskim POSK-u. Zosia będzie recytować wiersz Hanny Niewiadomskiej "Pobudka". Jagoda natomiast wiersz nieznanego autora pod tytułem "Adopcja".

 

Powodzenia dziewczyny!  Wszyscy trzymamy kciuki!!!

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archiwum
Please reload

Follow Us
RSS Feed

© 2018 by Polska Sobotnia Szkoła PORTSMOUTH              REGISTERED CHARITY NUMBER 1159555

  • w-facebook