"Zemsta" Fredry w Southampton

24.4.2019

Polska Scena.UK prezentuje „Zemsta” autorstwa wybitnego polskiego komediopisarza – Aleksandra Fredry.

 

Bijąca rekordy popularności w Londynie, „Zemsta” przyjeżdża do Southampton!

 

Tylko 5go maja w NST City, można będzie obejrzejeć tą najwspanialszą polską komedię w całej jej świetności, z doskonałymi aktorami, efektowną  scenografią i porywającą muzyką. 

 

Nawet jesli znacie na pamieć opowieść o murze granicznym , żrących się Sarmatach i krokodylu, rewelacyjna inscenizacja Sceny Polskiej.UK objawi ją wam w nowym świetle, nie tylko jako wyrazisty obraz przeszłości, ale jako   komedię żywą i ciagle aktualną..  W pełnym wigoru i seksappealu  w wykonaniu artystów Sceny Polskiej.UK. Komedia Fredry bawi nieokiełznanym humorem i urzeka, przepiekną, swojską  polszczyzną. “Zemsta” to satyra na nasze narodowe słabostki i przywary. ale przede wszsytkim wyśmienita zabawa i rozrywka dla calej rodziny.  

 

Jednodniowa wizyta Sceny Polskiej.UK w NST City to niepowtarzalna okazja, aby starsze i młodsze pokolenie mogło zjednoczyc się we wspólnym śmiechu i zadumie  nad niezmienioną naturą Polaka, w tym również Polaka na obczyznie. Śmiech to zdrowie  a zemsta najlepiej smakuje w teatrze.

 

SCENA POLSKA.UK z siedzibą w Teatrze POSKu  w Londynie, jest najbardziej uznanym i popularnym zespołem teatralnym działającym w środowisku polskim w UK od 2004 roku. Zespół skupia zawodowych aktorów, piosenkarzy i muzyków, pod kierunkiem wybitnej reżyserki polsko-brytyjskiej - Heleny Kaut-Howson. Za swoje osiągnięcia Scena Polska.UK została nagrodzona przez Prezydenta RP prestiżowym odznaczeniem – Flaga Narodowa.

 

“Zemsta na medal! Wabi czarownym wierszem, orzeźwia rubasznym humorem, a przede wszystkim bawi starciami charakterów.” - J. Kozminski, Tydzien Polski                                                                                                                                

"Brawurowa gra aktorów, po brzegi wypełnione sale, owacje na stojąco - spektakl którego nie powstydziłby się najlepsze teatry warszawskie"

 

Zarezerwuj biletu klikając na link: https://www.nstheatres.co.uk/whats-on/zemsta/book

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archiwum
Please reload

Follow Us
RSS Feed

© 2018 by Polska Sobotnia Szkoła PORTSMOUTH              REGISTERED CHARITY NUMBER 1159555

  • w-facebook