Pomoc w badaniu naukowym Pani Olgi

14.4.2019

Szanowni Państwo,

 

W imieniu Pani Olgi Kokoszka, bardzo prosimy o wzięcie udziału w badaniu prowadzonym w ramach przygotowania do pracy dyplomowej. Badanie dotyczy problemów występujących w edukacji, wychowaniu i funkcjonowaniu dzieci dwujęzycznych w wieku wczesnoszkolnym (5-9 lat). Wypełnienie kwestionariusza online nie powinno zająć dłużej niż 15 minut. Ankieta jest w pełni anonimowa, a wszelkie informacje w niej zawarte będą użyte wyłącznie do pracy naukowej.

 

Dziękujemy serdecznie!  

 

By otworzyć ankietę proszę kliknąć na link: https://forms.gle/VSktjxKAWzDuiERXA

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archiwum
Please reload

Follow Us
RSS Feed

© 2018 by Polska Sobotnia Szkoła PORTSMOUTH              REGISTERED CHARITY NUMBER 1159555

  • w-facebook