top of page

Mikołajki 2018

Kolejne Mikołajki już za nami! Wysiłek włożony w przygotowanie został wynagrodzony kilkakrotnie uśmiechami i radością dzieci. Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Karol KS as Dj Karo, gdyż to właśnie dzięki Jego muzyce i zabawom dzieci tak świetnie się bawiły.


Dziękujemy również, naszym wspaniałym sponsorom, bez których pomocy nie moglibyśmy zapewnić aż tak wielu atrakcji! Dziękujemy firmą Finanspol Group Ltd i Profit Tree - księgowość, kredyty, ubezpieczenia w UK , które wsparły naszą zabawę. Dziękujemy również dwóm głównym sponsorom loterii firmie Andrew & Andrew Solicitors oraz firmie Tax Advice, która ufundowała dwa tablety. Poszczególni sponsorzy loterii zostali wymienienie podczas zabawy, jak również są wymienieni na plakacie promującym loterię. Bardzo serdecznie im dziękujemy! Dzięki Wam loteria cieszyła się bardzo dużą popularnością i sprawiła wiele radości wygranym.


Bardzo serdecznie dziękujemy polskim sklepom Maya, Fajny.Sklep, Jagoda oraz Sammy, za pomoc w sprzedaży biletów oraz za zapewnienie poczęstunku dla dzieci, a także przekazanie fantów na loterię.

Dziękujemy również grupie RAKtownicy, która sprawiała radość dzieciom malując twarze i robiąc tatuaże. Grupa zbiera pieniżki na pomoc dla naszej wspólnej koleżanki Pani Marzeny, która jest bardzo chora i aby poddać się terapii ratujacej życie potrzebuje naszego wsparcia. Dziękujemy wszystkim, którzy podczas Mikołajek wsparli akcję a dla wszystkich, którzy wciąż chcieliby pomóc zamieszczamy link to zbiórki:


Za cudne fotografie dziękujemy Panu Grzegorz Choszcz i zapraszamy do obejrzenia całego albumu klikając na link


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page