top of page

Loteria mikołajkowa

Dziś 6 grudnia, a więc Dzień Świetnego Mikołaja. A za nieco ponad tydzień nasza wspaniała Zabawa Mikołajkowa!

Bardzo nas cieszy, że tak wiele dzieci chce wziąć w niej udział! Jednocześnie przykro nam, że nie jesteśmy w stanie zapewnić miejsc wszystkim chętnym. Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych rodziców dzieci uczęszczających do polskiej szkoły, aby zakupili bilety w najbliższą sobotę.

Nasza zabawa, jak co roku, odbywa się dzięki sponsorom i darczyńcom, bez których pomocy nie bylibyśmy w stanie zapewnić, aż tak wielu atrakcji. Dziękujemy serdecznie głównym sponsorom: kancelarii Andrew&Andrew, firmom Profit Tree, Finanspol Ltd oraz Tax Advice za wsparcie nas w tegorocznej edycji Mikołajek.

O poczęstunek podczas zabawy zadbają nasze lokalne sklepy — Fajny Sklep, Maya Delikatesy, Sklep Jagoda, Delikatesy Sammy oraz Eva Torty Portsmouth

Szczególnie zapraszamy wszystkich uczestników naszej Zabawy Mikołajkowej do uczestnictwa w loterii fantowej, dochód, z której wesprze szkołę w dalszym funkcjonowaniu. Mamy wiele ciekawych nagród dla dzieci, jak i dorosłych w postaci gotowych produktów lub voucherów na usługi, serwisy lub produkty.

Bilety w cenie £1 (5 losów) można kupić w szkole lub podczas zabawy.

Dziękujemy wszystkim partnerom, którzy ofiarowali swoje produkty, usługi lub ufundowali inne prezenty na naszą loterię. Pełna lista sponsorów loterii pojawi się przed Mikołajkami. Wciąż zapraszamy osoby lub firmy, które chciałby dołączyć do tej listy – zainteresowanych prosimy o kontakt.

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page