Agenda walnego zebrania członków szkoły

Przypominamy, że w najbliższą sobotę dnia 3 listopada, o godzinie 13:10, po zakończonych zajęciach, w jednej z klas na parterze, odbędzie się coroczne walne zebranie członków szkoły.


Podczas zebrania zostanie przedstawiony raport finansowy szkoły oraz odbędzie się głosowanie na członków zarządu. Poniżej zamieszczona jest Agenda Zebrania - zarówno w języku polskim, jak i angielskim.


Agenda w języku polskim

Agenda in English


Prosimy o zgłaszanie kandydatur na główe funkcje w zarządzie (prezesa, sekretarza, skarbnika) bądź działaczy zarządzu szkoły przez złożenie wypełnionego formularza z nominacją kandydatury. Formularz i deklaracja dostępne do ściągnięcia po kliknięciu na link:


Trustee nomination 2018 formularz


Trustee_Declaration 2018


Formularz wraz z deklaracją można składać u dyrekcji szkoły lub przesłać na skrzynkę mailową info@polskaszkołaportsmouth.co.uk do 31 października 2018.


Wszystkich rodziców zapraszamy do wzięcia udziału w corocznym spotkaniu naszej organizacji!


Archiwum
Follow Us
RSS Feed