top of page

Walne zebranie członków szkoły

Informujemy, że w sobotę dnia 3 listopada, o godzinie 13:10, po zakończonych zajęciach, w jednej z klas na parterze, odbędzie się coroczne walne zebranie członków szkoły.


Podczas zebrania zostanie przedstawiony raport finansowy szkoły oraz odbędzie się głosowanie na członków zarządu. Prosimy o zgłaszanie kandydatur na główe funkcje w zarządzie (prezesa, sekretarza, skarbnika) bądź działaczy zarządzu szkoły przez złożenie wypełnionego formularza z nominacją kandydatury. Formularz i deklaracja dostępne do ściągnięcia po kliknięciu na link:
Formularz wraz z deklaracją można składać u dyrekcji szkoły lub przesłać na skrzynkę mailową info@polskaszkołaportsmouth.co.uk do 31 października 2018.


Wszystkich rodziców zapraszamy do wzięcia udziału w corocznym spotkaniu naszej organizacji!


Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page