top of page

Zapisy na wycieczkę na spektakl "Pinokio"

W najbliższą sobotę rozpoczynamy zapisy na wycieczkę do teatru, która odbędzie się w sobotę 24 listopada. Spektakl PINOKIO, według Carla Collodiego, jest wystawiany przez Teatr Syrena w Londynie w budynku POSK'u przy King Street o godzinie 16:00. Wstępnie przewidywany wyjazd z Portsmouth około godziny 13:00, powrót natomiast około godziny 20:00 (przyjazd do Portsmouth). Koszt wycieczki to £12, które należy wpłacić od razu przy zapisie. Zapisy wraz z opłatą przyjmuje Pani Sylwia w soboty w godzinach 9:45 - 10:15 oraz 12:45 - 13:15. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisy do soboty 20 października by zamówić odpowiednią ilość biletów oraz autokar.

Więcej szczegółowych informacji bliżej terminu wyjazdu.

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page