Konkurs plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”

30.8.2018

Na szczególną prośbę Konsula Radosława Gromskiego dzielimy się z Państwem informacją o XIII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Święty Jan Paweł II w oczach dziecka", którego organizatorami  są Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, Wydział Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Dekanat Bielski.

 

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu po kliknięciu na link: Regulamin Konkursu.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału!

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archiwum
Please reload

Follow Us
RSS Feed

© 2018 by Polska Sobotnia Szkoła PORTSMOUTH              REGISTERED CHARITY NUMBER 1159555

  • w-facebook