top of page

Akademia zakończenia roku szkolnego połączona z obchodami jubileuszu 10-lecia szkoły

Serdecznie zapraszamy Rodziców na uroczystą akademię zakończenia roku szkolnego połączoną z obchodami jubileuszu 10-lecia naszej szkoły, która odbędzie się w sobotę 14 lipca o godz. 10:30 w auli szkoły ( zaraz przy wejści głównym).

Tego dnia prosimy by dzieci przyprowadzić na godz. 10:00 (poszczególne dzieci mogą być poproszone o nieco wcześniejsze przybycie – rodzice tych dzieci zostaną powiadomieni). Rodziców prosimy o zajęcie miejsc do godz. 10:25 by uroczystość mogła rozpocząć się o czasie.

Prosimy również by dzieci przyszły przebrane w stroje do swojej roli i przyniosły ze sobą uroczyste stroje na przebranie.

Na uroczystość przybędzie wielu gości między innymi Lord Mayor of Portsmouth. Dlatego szczególnie prosimy o punktualne przybycie na uroczystość.

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page