Piknik Rodzinny na Kingston Recreation Ground

21.6.2018

W najbliższą niedzielę 24 czerwca zapraszamy wszystkich na uroczysty piknik rodzinny organizowany z okazji otwarcia odnowionego placu rekreacyjnego na Kingston.

 

https://www.facebook.com/events/297160804146990/?active_tab=about


Podczas festynu będzie wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów pikniku Fratton Big Local, a na zaproszenie naszej szkoły piłkarskie atrakcje dla dzieciaków przygotował polski klub sportowy Polonia Bognor Regis. Prosimy wziąć ze sobą koc, piknik i chęć do zabawy, której jesteśmy pewni naszym dzieciom nie brakuje. Zapraszamy serdecznie! 🌞🎈

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archiwum
Please reload

Follow Us
RSS Feed

© 2018 by Polska Sobotnia Szkoła PORTSMOUTH              REGISTERED CHARITY NUMBER 1159555

  • w-facebook