Zapisy na rok szkolny 2018/19

11.6.2018

W soboty 23 i 30 czerwca w godzinach 9:30 – 10:30 oraz 12:30 - 13:30 odbędą się zapisy na nowy rok szkolny 2018/19. Wszystkich zainteresowanych kolejnym rokiem w szkole prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego (do ściągnięcia z naszej strony internetowej jak również dostępny w szkole)  i przyniesienie go w jedną z sobót. Formularze będzie przyjmować Pani Olga Topolewska. Wraz z formularzem będzie pobierana opłata wpisowa w wysokości £20 gwarantująca miejsce w szkole. Po rozpoczęciu roku szkolnego opłata wpisowa stanie się depozytem, który będzie zwracany na koniec roku szkolnego jeśli wszystkie opłaty szkolne były opłacane regularnie i na czas.

 

Kliknij by ściągnąć formularz rejestracyjny

 

Poniższa tabelka prezentuje opłaty za nowy rok szkolny. Opłata za jedną sobotę w przyszłym roku szkolnym to koszt £7 (przy opłacie za jedno dziecko). Przy jednorazowej opłacie za cały rok przyznana  jest15% zniżka, przy której opłata za sobotę wynosi £6 (przy opłacie za jedno dziecko).

 

 Kliknij by ściągnąć tabele opłat w PDF.

 

TERMINY PŁATNOŚCI:

Opłata za I semestr (wrzesień - grudzień)  do 30 września 2018

Opłata za II semestr (styczeń - marzec) do 27 styczeń 2019

Opłata za III semestr (kwiecień - lipiec)  do 11 maj 2019

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Archiwum
Please reload

Follow Us
RSS Feed

© 2018 by Polska Sobotnia Szkoła PORTSMOUTH              REGISTERED CHARITY NUMBER 1159555

  • w-facebook