Informacje o wycieczce szkolnej do Winchester Science Centre 16 czerwca

8.6.2018

W SOBOTĘ 16 CZERWCA jedziemy na wycieczkę szkolną do WINCHESTER SCIENCE CENTRE. W tym dniu NIE MA ZAJĘĆ LEKCYJNYCH dlatego dzieci, które nie zostały zapisane na wycieczkę NIE przychodzą do szkoły.

Przed wyjazdem na wycieczkę (czyli w tą sobotę po zajęciach) rodzice proszeni są o kontakt z nauczycielką klasy by podpisać zgodę na wycieczkę oraz potwierdzić dane kontaktowe.

W przyszła sobotę ZBIÓRKA O  GODZ. 9:40  PRZY ARK DICKENS PRIMARY ACADEMY  (TURNER ROAD, PO1 4PN) Planowany wyjazd o godzinie 10:00. POWRÓT natomiast PRZEWIDYWANY JEST NA GODZINĘ 16:00. Prosimy o punktualny odbiór dzieci.

Prosimy o przygotowanie dzieciom lunchu oraz ewentualne drobne kieszonkowe na zakup pamiątki.