top of page

Jasełka

10 lat temu, jesienią roku 2007 z inicjatywy trzech Pań Alicji Powell, Doroty Pinner i dobrze nam znanej Pani Katarzyny Thurlow powstała Polska Sobotnia Szkoła w Portsmouth. Jak łatwo wyliczyć w tym roku obchodzimy 10-lecie istnienia naszej szkoły. Dziś koncertem jasełkowym zainaugurowaliśmy świętowanie obchodów rocznicowych. Pięknie przebrane dzieci zagrały i wyśpiewały nam historię Narodzenia Pańskiego, pozwalając nam wczuć sie w wyjątkową atmosferę zbliżających się świąt. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim gościom za liczne przybycie. Bardzo miło było nam widzieć Panią Alicję Powell, jedną z założycielek szkoły jak i naszych byłych uczniów z rodzicami. Było nam szczególnie miło gościć Pana Majora Ottona Hulackiego, który przypłyna do nas z wyspy Wight. Wielkie podziękowania dla wszystkich za wszelki wysiłek włożony w przygotowanie uroczystości a szczególne podziękowania dla głównej koordynatorki i producentki przedstawienia Pani Agnieszki Cylkowskiej. Dziękujemy polskim sklepom Fajny, Maya i Jagoda oraz firmie Andrew&Andrew za przekazanie słodyczy na świąteczne paczki dla dzieci. I wreszcie wielkie gratulacje i podziękowania dla naszych wspaniałych aktorów. Piękne przedstawienie. Zdjęcia: Grzegorz Choszcz oraz Milena Jaskólska Dziękujemy!

https://www.facebook.com/pg/PolishCommunitySchoolPolskaSzkolaSobotnia/photos/?tab=album&album_id=1831321653606994

Archiwum
Follow Us
RSS Feed
bottom of page