WITAMY

Witamy na naszej stronie!

Strona jest w ciągłej rozbudowie i wciąż wymaga wielu usprawnień. Mamy nadzieję, że z czasem będzie ona bogatym źródłem informacji o naszej szkole. Zapraszamy do jej częstego odwiedzania aby w pełni uczestniczyć w życiu szkoły.

Wycieczka 16. czerwca do Winchester Science Center
Informacje i zapisy przed i po zajęciach u pani Sylwii

Ankieta General Data Protection Regulation (GDPR)

Drodzy rodzice / opiekunowie,

Z  dniem 25 maja 2018 r. zmieniają się zasady dotyczące ochrony danych w wyniku wdrożenia The General Data Protection Regulation GDPR ("Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych" - RODO).

W związku z czym prosimy o zapoznanie się z przygotowanym przez naszą placówkę dokumentem (Privacy Statment), pobranie, wydrukowanie i podpisanie go, oraz o jak najszybsze oddanie dokumentu do Dyrekcji Szkoły. Podpisanie dokumentu jest konieczne, abyśmy mogli wysyłać Państwu jakiekolwiek informacje dotyczące życia szkoły oraz funkcjonowania naszej placówki.

KWI

Szkolne eliminacje do siódmej już edycji londyńskiego Festiwalu Polskiej Poezji dla Dzieci i Młodzieży „Wierszowisko” 2018!

MAJ

Termin składania prac konkursowych w szkolnym konkursie na 10-lecie szkoły. Szczegóły konkursu w zakładce wydarzenia.

AKTUALNOŚCI

Legitymacje szkolne - informujemy, że legitymacje szkolne są do odbioru po zajęciach szkolnych u Pani Agnieszki Michalskiej

UWAGA! Dodatkowe PRZESŁUCHANIE do chóru szkół sobotnich w jubileuszowym koncercie „Sto lat” odbędzie się 21.04.2018 w Londynie, w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym!

MAJ

Delegacja z naszej szkoły zaprezentuje historię 212 żołnierzy Powstania Listopadowego, którzy, po jego upadku, przybyli do Portsmouth.

Wszystkie osoby, które chciałyby mieć wpływ na rozwój naszej szkoły zapraszamy do współpracy!

Zapisz się na naszą listę mailingową

Niech nigdy nie ominie Cię żadna nowinka